O projektu

O projektu

Náš nový projekt Byty Jírovcova 42 vyrůstá v klidnější části centra obce. Jedná se o moderní bytový komplex, který nabízí celkem 10 bytových jednotek ve 4 nadzemních podlažích a obytném podkroví.

Vnitroblok je vybaven 12 parkovacími místy, což umožňuje pohodlné parkování pro obyvatele. Samotný komplex je navržen s důrazem na komfort, moderní architekturu a využití kvalitních materiálů.

Byty jsou k dispozici v různých velikostech, od útulných garsoniér až po prostorný 4+kk apartmán v podkroví, což poskytuje širokou paletu možností pro jednotlivé klienty dle jejich potřeb a preferencí. Každá bytová jednotka je navržena s ohledem na prostornost, ergonomii a dostatek přirozeného osvětlení.

Výhodou je strategická poloha, která zajišťuje vynikající dostupnost veškerých služeb. V bezprostřední blízkosti se nachází obchodní centrum IGY, což je ideální pro nakupování a zábavu. Dále je zde snadná dostupnost městské hromadné dopravy, která umožňuje rychlé spojení s centrem města i okolními čtvrtěmi. Bytový dům je obklopen množstvím obchodů, restaurací, škol a školek, což je zvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Pro ty, kteří cestují mimo město, je k dispozici vlakové a autobusové nádraží v dosažitelné vzdálenosti 3 minut jízdy autem a 20 minut pěší chůze.

Objekt bude napojen na dálkové vytápění. V bytech je navržen okruh podlahového vytápění a kombinované topné žebříky s elektrickou patronou v koupelnách.

Ze standardního vybavení:

Ve společných prostorech najdete keramickou dlažbu o rozměrech 30 × 30 cm.

V bytových jednotkách je kombinace keramické dlažby s matným povrchem a lepené vinylové podlahy. V této kategorii vyniká řada AVVIO, která nabízí výběr odstínů z řad Dub Sebastian a Dub Somerser.

Pro obklady stěn zůstávají nejlepší volbou keramické dlaždice o rozměrech 30 × 60 cm.

Vany jsou dostupné v rozměrech délky 160, 165 a 170 cm, typicky v lesklém bílém provedení a dodávány s nožičkami, sprchovým setem a odtokem. Série obdélníkových van Soana od společnosti Geberit.

Sprchové jednotky (model SOLINO SOL13 G+D od SanSwiss; 90 × 90 cm) jsou s designem rohového vstupu s čirými skleněnými panely.

Keramická umyvadla (60 × 63 × 48 cm) s lesklým bílým povrchem a skříňky pod umyvadlo se dvěma zásuvkami jsou ze série iCon od Geberit.

Baterie pro umyvadla, sprchy a vany jsou ze série BOZZ společnosti Kludi včetně termostatických ovladačů pro přesnou regulaci teploty.

Toaletní zařízení (řada iCon od Geberit) nabízí závěsné celokapotované klozety se sedátky s měkkým dovíráním.

Sprchový i vanový set od výrobce Kludi nabízí řadu NOVA FONTE Puristic 1 S. Čtvercová bílá sprchová vanička je z litého mramoru od výrobce SanSwiss, řady ILA WIQ.

Celkově lze říci, že Byty Jírovcova 42 nabízí nejen moderní a pohodlné bydlení, ale také skvělou polohu s veškerou infrastrukturou a občanskou vybaveností na dosah. Pokud hledáte klidné a komfortní bydlení v srdci obce s výbornými spojeními do okolí, tento nový projekt je pro vás ideální volbou.

Výstavba začala v červenci 2023. Předpokládané datum dokončení je v prosinci 2025.